Webinaarisarja: Telia Viestintäpalvelu VIP

Keskiviikkosin 29.3.–19.4. klo 13-14

Tule kuuntelemaan ja oppimaan uutta!


Aika: Keskiviikkosin 29.3.–19.4. klo 13-14.

Viestintäpalvelu VIP:istä järjestetään neljä eri webinaaria.

Kahdessa ensimmäisessä syvennytään mobiilisovelluksen ja Softphonen käyttöön loppukäyttäjän näkökulmasta. Pääkäyttäjän toiminteet tulevat tutuksi kahdessa viimeisessä webinaarissa. Webinaareissa on mukana Telialta asiakaskouluttaja Petri Leppänen sekä Viestintäpalvelu VIP:in Business Manager Petri Regina.

Webinaarien jälkeen on varattu aikaa kysymyksille, joita pääset esittämään Teamsin chatin kautta.

29.3. VIP-mobiilisovelluksen käyttöopastus
Webinaarissa tutustutaan VIP-mobiilisovellukseen ja sen käyttöön, kuten oman tavoitettavuuden hallintaan, puheluiden siirtoon ja lomatoiminteisiin.

5.4. Softphonen käyttöopastus
Webinaarissa tutustutaan Softphoneen ja sen käyttöön, kuten oman tavoitettavuuden hallintaan, puheluiden siirtoon sekä asiakaspalvelijana ja välittäjänä toimimiseen.

12.4. VIP-palvelun hallinnointi pääkäyttäjän näkökulmasta osa 1
Webinaarissa käydään läpi käyttäjien lisäys, poisto ja muutos Minun Telia Yrityksille -asiointipalvelussa, VIP-kotisivun käyttäjähallintaa, puhelureitityssääntöjä sekä vastaajan asetuksia.

19.4. VIP-palvelun hallinnointi pääkäyttäjän näkökulmasta osa 2
Webinaarissa rakennetaan asiakaspalvelunumero valikolla ja perehdytään valikon ja asiakaspalvelunumeron asetuksiin, tiedotteiden nauhoittamiseen, aikatauluihin ja käyttäjien liittämiseen asiakaspalveluun.

Webinaari on maksuton. Koulutuksessa on rajoitettu määrä paikkoja, voit jakaa myöhemmin saatavilla olevan tallenteen organisaatiosi loppukäyttäjille.

Ilmoittaudu

Valitse webinaarit, mihin haluat osallistua: *

Telia

Nauhoitamme kaikki puhelut palvelun laadun varmistamiseksi.

Copyright Telia Company 2023
Tietosuoja ja -turva Käyttöehdot Evästeiden käyttö Toimitusehdot ja palvelukuvaukset
Seuraa meitä somessa